Laboratorium Chemiczne

Badania Podstawowe i Stosowane
01-229 Warszawa
ul. Wolska 87/ 58
tel. (22) 631 12 55
kom. 604 15 93 41
e-mail: labchem@neostrada.pl

Skład chemiczny naszych produktów i jego stabilność są systematycznie monitorowane przez Laboratorium Chemiczne w Warszawie, które wykonuje i analizuje wszystkie badania podstawowe i stosowane w przemyśle paszowych oraz w karmach dla zwierząt towarzyszących i futerkowych.
Laboratorium jest również producentem chemicznych preparatów przeciwutleniających i dostarcza je do największych producentów pasz oraz karmy dla wszystkich gatunków zwierząt na bardzo atrakcyjnych warunkach. Preparaty są robione na indywidualne zamówienie w zależności od przeznaczenia, co podnosi znacznie ich skuteczność.

Laboratorium Analiz Paszowych

„Mikropasz”
ul. Na zapleczu 17
87-100 Toruń
tel/ fax: (56) 659 08 19

Laboratorium Analiz Paszowych „MIKROPASZ” oferuje usługi wykonywania analiz mikrobiologicznych mączek paszowych, pasz oraz ścieków technologicznych.

Zakres badań prowadzonych przez Mikropasz obejmuje:
-pałeczki Salmonelli,
-Clostridium perfringens,
-bakterie z rodziny Enterobacteriacea,
-ogólną liczbę bakterii.

Laboratorium zapewnia odpowiednią aparaturę do prowadzonych badań, obowiązującą aktualnie metodykę badań i fachowy personel. Oferuje profesjonalne i szybkie wykonanie analiz a przy tym konkurencyjne ceny świadczonych usług
Badania prowadzone są zgodnie z obowiązującymi Polskimi Normami, na wysokiej klasie podłożach firmy MERCK i SCHARLAU i Biomérieux.
Wiarygodność badań i kompetencji personelu potwierdza uczestnictwo w badaniach porównawczych, w szkoleniu w Krajowym Ośrodku Salmonella w zakresie diagnostyki biochemicznej i serologicznej pałeczek Salmonella oraz typowania bakteriofagowego, a także w Programie Międzylaboratoryjnych Badań Biegłości w zakresie Mikrobiologicznych Analiz Żywności FOOTLAB organizowanych przez Gdańską Fundację Wody.

Struga S.A.

Jezuicka Struga 3
88-111 Rojewo
tel/ fax: (52) 351 25 24
www.struga.pl
e-mail: struga@struga.pl

Struga S.A. to specjalistyczna firma zajmująca się zbiórką i utylizacją upadłych zwierząt. Jest jedną z największych i najnowocześniejszych firm w branży utylizacyjnej, całkowicie finansowana przez polski kapitał. Posiada transport do odbioru zwłok zwierzęcych wyposażony we wciągarki i windy, co umożliwia sprawny i szybki odbiór zwierząt bezpośrednio z gospodarstw oraz ferm hodowlanych. Rozbudowany system zakładów przejściowych, czyli zbiornic w różnych regionach Polski umożliwia wygodną obsługę w wielu regionach kraju.

Eko - Stok Sp. z o. o.

Górskie Ponikły Stok 50
18-312 Rutki- Kossaki
tel/ fax: (86) 270 11 47
kom. 604 444 327
e-mail: a.banach@ekostok.pl

Eko-Stok Sp. z o. o. jest zakładem przetwórczym, który dotychczas przetwarzał odpady kat. 1, a od jesieni 2012 r. został dopuszczony do przetwórstwa również surowca kat. 3, z którego wytwarza przetworzone białko zwierzęce oraz tłuszcz paszowy. Firma posiada własny specjalistyczny transport, zatwierdzony przez Inspekcję Weterynaryjną do przewozu zarówno surowca, jak i gotowych produktów postaci mączek.